Naujienos

DIDŽIAUSIA TARPTAUTINĖ JAUNIMO ORGANIZACIJA AIESEC KVIEČIA PRISIJUNGTI IR PRADĖTI KURTI SAVO SĖKMĖS ISTORIJĄ!

AIESEC Blue LogoRuduo – pokyčių metas. Vieni keičia garderobo spalvas, kiti – dar tamsiais ir ilgais žiemos vakarais bei nesibaigiančiais serialų maratonais alsuojantį tingų gyvenimo būdą į pažadus tapti žmogumi, apie kurį bus rašomos sėkmės istorijos. Taip, tos pačios, kurias ne vienas mūsų skaitome atsidūsdami, kad patys tokio gyvenimo negalėsime susikurti: juk tam neturime laiko, žinių, įgūdžių, bendraminčių, kurie palaikytų net pačias ambicingiausias idėjas ir ne tik skatintų, bet ir padėtų jas įgyvendinti… Galų gale net save nepilnai pažįstame: nežinome, kuo esame išskirtiniai, kuris iš milijono galimų kelių ar mūsų pačių turimų, bet dar neatrastų savybių nuvestų  į sėkmę.

O jei pasakyčiau, kad yra vieta, kur gali visa tai sužinoti?

Su Jungtinėmis Tautomis bendradarbiaujanti jaunimo organizacija AIESEC kartu su daugiau nei 100 000 narių iš viso pasaulio tave kviečia atrasti savyje lyderio dvasią!

AIESEC – daugiau nei 120 pasaulio valstybių veikiantis tinklas, kurio pagrindinė idėja – suburti jaunus, inovatyvius, veržlius žmones iš viso pasaulio ir suteikti jiems plaformą mokytis bei augti korporacinio pobudžio orgaizacijoje. Įgytas žinias nariai  perduoda kitiems tapus komandų vadovais (bei užimant aukštesnes pozicijas organizacijoje) ir toliau mokosi patys Lietuvos bei tarptautinių konferencijų metu ar pasinaudojant galimybe savanoriauti socialiniuose projektuose kitose AIESEC globalaus tinklo šalyse.

AIESEC nariu gali tapti kiekvienas jaunas žmogus, turintis rįžto atnešti pokyčius ne tik į savo ar savo komandos, bet ir Lietuvos visuomenės gyvenimą.

Mes tau siūlome:

– tarptautinį draugų ratą – gausi galimybę pažinti skirtingų tautų darbo kultūrą, tradicijas, mąstymą. Sužinosi, kas šiandien aktualu ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio jaunimui;

– galimybę pažinti save – individualiai paskirtas mentorius, įvairūs mokymai bei aplinkinių žmonių organizazcijoje parama padės išsiaiškinti, kokios yra tavo stipriausios/silpniausios pusės ir ką norėtum veikti ateityje (jei jau žinai – padėsime tapti išskirtiniu darbo rinkoje)

-dinamišką darbą ir vietą augti – AIESEC nariai dirba su labai įvairiais žmonėmis – nuo lietuvio studento iki socialinio projekto organizatorių Indijoje; nuo įmonių Lietuvoje iki start-upų Balkanuose. Turėsi galimybę organizuoti socialiai atsakingus projektus Lietuvoje, kuriuose dalyvaus savanoriai iš viso pasaulio, bei kurti tarptautinio darbo bei savanorystės galimybes Lietuvos jaunimui ir jomis pasinaudoti pats.

-vidinio bei kitų žmonių lyderystės potencialo ugdymą – organizacijoje turėsi galimybių užimti nemažai vadovaujamų pozicijų bei prisijungti prie socialinių iniciatyvų, kurios leis prisidėti prie žmonių gerbūvio. Iškilus iššūkiui ar problemai, išmoksi jas spręsti iš karto, remiantis faktais ir be baimės prisiimant atsakomybę.

Skamba įdomiai?

AIESEC Lietuva turi filialus Vilniuje ir Kaune, tad jei gyveni viename šių miestų ir susidomėjai AIESEC veikla – apsilankyk http://bit.ly/joinAIESECLTU, užpildyk nario formą iki 09.18 ir mes su tavimi susisieksime!

Nori sužinoti daugiau? Informacinis renginys vyks ISM Universitete (Arklių g. 18) rugsėjo 14-tą dieną 17:30.

Bet kokių tau iškilusių klausimų lauksime el. paštu egle.gudauskaite@aiesec.lt arba lithuania@aiesec.lt