Organizacijos

VŠĮ Kerol

KEROL – tai nuolatinio tobulėjimo, kūrybinių iniciatyvų, širdies ir proto tvarinys. Pozityvia energija trykštantis susivienijimas, kilnioms idėjoms įgyvendinti, vienyjantis geros valios žmones, norinčius prisidėti prie socialiai atsakingos visuomenės plėtros. Organizacija vykdo socialinę, aplinkosauginę ir švietėjišką veiklą. Siekia stiprinti socialinį teisingumą visuomenėje.  

PLAČIAU
MIESTAS: Kaunas     KONTAKTINIS ASMUO: Kristina

Slėnis kultūros centras

Ieškome savanorės mokyti gitarą mažiems vaikams, kartą per savaitę (1 val.)

PLAČIAU
MIESTAS: Kaunas     KONTAKTINIS ASMUO: Marija potes

Profesionales solidarios

Ieškau savanorės vienam proyektui kuri vyks kaune. Apsilankysime vaikų namuose, dovanojant rastinės prekes vaikams bei vedant įvairių užsiėmimų: ispanų kalbos pamokos, rankdarbių virtuvės,ir kt.

PLAČIAU
MIESTAS: Kaunas     KONTAKTINIS ASMUO: Marija De Potestad

Vytauto Didžiojo karo muziejus

Vytauto Didžiojo karo muziejus – vienas seniausių Lietuvos muziejų. Muziejaus rinkinį sudaro archeologiniai radiniai, šaltieji ir šaunamieji ginklai, amunicijos rinkiniai, pasakojantys apie Lietuvos valstybės ir karybos istorijos raidą; „Lituanicos“ skrydžio per Atlantą daiktai ir dokumentai, fotonegatyvų ir fotonuotraukų kolekcijos; užsienio valstybių kariuomenių uniformų kolekcija, dokumentų ir knygų rinkinys. Muziejus kaupia, saugo, restauruoja, tiria ir propaguoja […]

PLAČIAU
MIESTAS: Kaunas     KONTAKTINIS ASMUO: Indrė Brasevičiūtė

Kauno Tvirtovės VII fortas

Kviečiami moksleivius bei studentus prisidėti prie festivalio „ERDVĖLAIVIS ŽEMĖ“ ORGANIZAVIMO. Siūlome savanorystę ne tik tiems, kurie domisi gamtos mokslais, bet ir tiems, kurie nori sužinoti ką nors naujo ar linksmai bei turiningai praleisti laiką ir susirasti naujų draugų. Dėl platesnės informacijos kreipkitės nurodytu telefonu ar el.paštu. Maloniai Jūsų laukiame! Festivalis vyks rugsėjo 11-12dienomis, o susitikimas […]

PLAČIAU
MIESTAS: Kaunas     KONTAKTINIS ASMUO: Rasa Bortkevičiūtė

Elgesio analizė

Teikiame efektyvias, moksliniais įrodymais pagrįstas Taikomosios Elgesio Analizės (angl. Applied Behaviour Analysis- ABA)paslaugas įvairaus amžiaus vaikams, turintiems Autizmo Spektro ar įvairiapusius raidos sutrikimus.

PLAČIAU
MIESTAS: Kaunas     KONTAKTINIS ASMUO: Giedrė Goželskienė