Naujienos

Žaidimų kultūros šou „GameOn“ ieško šaunių savanorių!

Žaidimų kultūros šou „GameOn“ – renginys, subalansuotas žaidėjams, bet tinkantis 1442138790visiems naujųjų technologijų naudotojams.

„GameOn“ – tai 9000 kvadratinių metrų, kuriuos užpildys šimtai, puikiai žinomų žaidimų kūrėjų kompanijų, leidėjų ir žaidimų platintojų. Tai – erdvė, kurioje kompiuteriniai žaidimai, mobiliosios aplikacijos ir virtuali realybė susilies į bendrą žaidimų kultūros reiškinį.

Žaidimų kultūros paroda „GameOn“ – renginys, subalansuotas žaidėjams, bet tinkantis visiems naujųjų technologijų naudotojams. „GameOn“ – tai 9000 kvadratinių metrų, kuriuos užpildys šimtai puikiai žinomų žaidimų kūrėjų kompanijų, leidėjų ir žaidimų platintojų. Tai – erdvė, kurioje kompiuteriniai žaidimai, mobiliosios aplikacijos ir virtuali realybė susilies į bendrą žaidimų kultūros reiškinį.

Šiemet, kaip ir pernai, žaidimų paroda didelę dėmesio dalį skirs naujausiems žaidimams ir technologijoms, tačiau didesnis plotas leis įgyvendinti ir keletą naujų idėjų. Pernykštis „GameOn“ buvo puikus pavyzdys, kad žaidimų kultūra domisi ne tik aistringi žaidėjai, bet ir jų draugai, ar artimieji. Su magišku žaidimų pasauliu nesusidūrusiems žmonėms bus skirta speciali ekspozicija ir unikalaus edukacinis turinys šeimoms ir pedagogams.

Ieškomi savanoriai pagalbai:

  • Prie pagrindinės scenos, kur vyks „CS:GO“ Baltijos šalių finalai, cosplay, virtualios realybės;
  • Prie žaidimų kūrėjų stendų, žaidimų konsolių ar kompiuterių;
  • Bei konferencijos zonų.

Puikiai praleistas laikas ir dar puikesni įspūdžiai GARANTUOJAMI! O gera nuotaika – ne privalumas, tai – BŪTINYBĖ!

Daugiau info apie renginį: http://www.gameon.lt ir https://www.facebook.com/GameOnEU

Registracija: http://www.gameon.lt/savanoriai2016/